SPRZEDAŻ SAMOCHODU: WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ

sprzedaż samochodów-citroen

SPRZEDAŻ SAMOCHODU: DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WYMIANĘ?

Chcesz sprzedać swój samochód? Usługa wyceny Citroën to narzędzie online, które pomaga obliczyć wartość wymiany samochodu bez zobowiązań.
Postępuj spokojnie i wyeliminuj ryzyko negatywnych doświadczeń związanych ze sprzedażą między osobami prywatnymi. Skorzystaj z sieci i profesjonalnej usługi, aby uniknąć oszustw, oszustów lub długich negocjacji.
 
samochód-używany-citroen

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD: ZALETY SZYBKIEJ I BEZPROBLEMOWEJ SPRZEDAŻY :

- Otrzymaj wycenę swojego samochodu online i pocztą elektroniczną  
- Umów się na spotkanie u najbliższego dealera
- Spotkanie na miejscu z ekspertem
- Szybka i bezpieczna transakcja
 
samochód-sprzedaż-citroen

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD: JAK TO DZIAŁA?

 
Krok 1: Wprowadź dane pojazdu
Aby określić najbardziej wiarygodną wartość wymiany pojazdu, potrzebujemy od Ciebie pewnych informacji. W tym celu wystarczy wypełnić kwestionariusz w czasie krótszym niż 5 minut.

Krok 2: Uzyskaj wycenę swojego samochodu online i e-mailem. 
Po przesłaniu tych informacji przeanalizujemy rynek, aby zaoferować najbardziej uczciwą cenę. Wycena ta zostanie niezwłocznie przesłana pocztą elektroniczną.
Jest to niewiążące i możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować proces sprzedaży swojego samochodu.

Krok 3: Spotkanie z profesjonalistą Citroën
Wybrany dealer Citroën skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania na miejscu. W dniu X przeprowadzi on inspekcję pojazdu i zaproponuje ostateczną cenę wymiany. Jeśli jesteś zadowolony z tej ceny, natychmiast odkupimy Twój samochód bez konieczności podejmowania jakichkolwiek kroków administracyjnych. Zajmujemy się wszystkim!

Często zadawane pytania

JAK OBLICZANA JEST WARTOŚĆ POJAZDU?

Wycena opiera się na: - Charakterystyce pojazdu: marce, modelu, silniku, wyposażeniu, przebiegu, dacie rejestracji. - Analiza rynku samochodowego: ostatnie transakcje przeprowadzone przez profesjonalistów z równoważnymi modelami. - Odliczenie kosztów standardowych napraw. Koszty te są regulowane w zależności od rzeczywistego stanu pojazdu określonego w salonie dealerskim.
CHCESZ LEPIEJ ZROZUMIEĆ PRZYJĘCIE CITROËN ?

Bezpłatna wycena online: Uzyskaj bezpłatną wycenę online, wypełniając nasz kwestionariusz online z informacjami o swoim pojeździe na sprzedaż. W ciągu 5 minut otrzymasz wartość wymiany swojego pojazdu, która zostanie również wysłana do Ciebie e-mailem. Umów się na spotkanie: po wypełnieniu formularza wybrany dealer skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Czy jesteś zadowolony z podanej ceny? Umów się na spotkanie w salonie, aby sprzedać swój samochód. Skorzystaj z wiedzy ekspertów Citroën: podczas spotkania jeden z naszych ekspertów sprawdzi stan pojazdu w Twojej obecności i zaoferuje Ci wiążącą cenę wymiany. Gdy tylko umowa zostanie potwierdzona, odkupimy Twój samochód.
JAK PRZEBIEGA WIZYTA U DEALERA?

To bardzo proste. Po przesłaniu wniosku o wycenę online wybierz dealera Citroën, wpisując wybrany adres pocztowy. Dealer Citroën skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz również zadzwonić do niego samodzielnie, korzystając z danych kontaktowych podanych w podsumowaniu wyceny.
JAK DOKONYWANA JEST PŁATNOŚĆ?

Dzięki sieci Citroën masz gwarancję szybkiej i bezpiecznej płatności. Podczas transakcji sprzedaży samochodu, płatnością za pojazd zajmuje się dealer sieci Citroën. W zależności od wybranego dealera, płatność za pojazd zostanie dokonana przelewem bankowym.

Oferta online przyjęcia twojego samochodu w rozliczeniu

Skorzystaj z nieodpłatnej usługi wyceny online i poznaj cenę rynkową twojego używanego samochodu wraz ofertą odkupu przez sieć CITROËN. Wartość bazowa obliczana jest na podstawie danych technicznych samochodu, informacji z rynku i ostatnio uzyskanych cen sprzedaży.

Po określeniu wartości rynkowej samochodu możesz skorzystać z usługi CITROËN Z ODKUPEM. Sfinalizuj transakcję u dealera w pobliżu miejsca zamieszkania. Odkup twojego używanego samochodu za gotówkę bez konieczności zakupu kolejnego samochodu, nowego bądź używanego. Za twoją zgodą należność może być zapłacona w całości czekiem lub przelewem bankowym. Może również zostać zaliczona jako wkład własny przy zakupie kolejnego samochodu, tak nowego jak i używanego. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi ofertami na stronie https://www.citroën.pl/