FAQ

Citroën odpowiada na twoje pytania:

JAK SPRZEDAĆ SAMOCHÓD?
Usługa Citroën z odkupem to internetowa usługa umożliwiająca uzyskanie bezpłatnej wyceny twojego aktualnie użytkowanego samochodu. Jeżeli przedstawiona wycena okaże się satysfakcjonująca, zapraszamy do umówienia się na spotkanie z wybranym dealerem Citroën w celu uzyskania wiążącej oferty odkupu.
 

W JAKI SPOSÓB WYCENIAMY ODKUPOWANY SAMOCHÓD?
Wycena oparta jest na następujących elementach:
• Dane techniczne samochodu: marka, model, silnik, poziom wyposażenia, przebieg i data pierwszej rejestracji.
• Obserwacja rynku: ostatnio zrealizowane w komisach samochodowych transakcje kupna-sprzedaży porównywalnych modeli.
• Pomniejszenie wartości o koszty przywrócenia samochodu do standardowego stanu. Koszty te mogą się zmieniać w zależności od faktycznego stanu samochodu.

 
JAK DZIAŁA ODKUP SAMOCHODU PRZEZ CITROËN?
Bezpłatnie wyceń samochód online. W celu otrzymania bezpłatnej wyceny mailem, wprowadź informacje dotyczące samochodu.
Umów wizytę. Czy jesteś zadowolony z wyceny? Umów się na wizytę z wybranym dealerem Citroën.
Skorzystaj z doświadczenia Citroën. Podczas wizyty w salonie nasz ekspert sprawdzi w twojej obecności stan samochodu i zaproponuje ostateczną cenę odkupu. Po uzyskaniu twojej akceptacji zobowiązujemy się odkupić samochód.


JAKIE SĄ ZALETY USŁUGI CITROËN Z ODKUPEM?
• Szybkość. Wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać mailem wycenę wartości samochodu. Wycena nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem.
Komfort psychiczny
• Zero nieprzyjemnych niespodzianek Usługa Citroën z odkupem obejmuje profesjonalną wycenę wartości samochodu. Każdy samochód jest wyceniany na podstawie obserwacji cen rynkowych i ostatnich transakcji.
• Bezpieczeństwo. Płatność za samochód jest gwarantowana i bezpieczna. W przypadku transakcji sprzedaży za samochód płaci dealer Citroën.
 

DO CZEGO ZOBOWIĄZUJE MNIE WYCENA SAMOCHODU DO ODKUPU?
Wycena nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin w dni robocze. Wycena do niczego cię nie zobowiązuje. Możesz swobodnie zdecydować, czy umówić się na spotkanie z ekspertami z Citroën.


CZY TA USŁUGA JEST PŁATNA?
Usługa Citroën z odkupem jest całkowicie bezpłatna.


NIE MOGĘ ZNALEŹĆ MOJEGO MODELU SAMOCHODU NA WASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
Jeśli nie możesz znaleźć swojego samochodu na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia spersonalizowanej wyceny. Uwaga: niektóre modele samochodów są zbyt stare lub zbyt rzadko spotykane na rynku, aby można je było precyzyjnie wycenić.


NIE OTRZYMAŁEM WYCENY SAMOCHODU MAILEM
Może się zdarzyć, że niektórzy dostawcy poczty elektronicznej w sposób nieuzasadniony potraktują wiadomości mailowe Citroën z odkupem jako spam. W takim przypadku przejdź do folderu „Spam” i zmień ustawienia filtrowania. Jeśli mimo tego nie otrzymasz wiadomości e-mail z wyceną, skontaktuj się z nami i podaj swoje dane, abyśmy mogli wysłać wycenę twojego samochodu do odkupu


JAKIE DOKUMENTY NALEŻY PRZYNIEŚĆ NA SPOTKANIE?
To banalnie proste. Przy zgłaszaniu prośby o wycenę online, wybierz odpowiadający ci punkt sprzedaży Citroën. Możesz poczekać, aż ktoś z salonu skontaktuje się z tobą lub zadzwonić w celu umówienia wizyty.
 

JAKIE DOKUMENTY MUSZĘ PRZYNIEŚĆ NA WIZYTĘ?
W przypadku wizyty w salonie należy przyjechać samochodem do wyceny, zabierając z sobą następujące dokumenty:
• Dowód rejestracyjny
• Dowód tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport)
• Dokument potwierdzający aktualne miejsce zamieszkania (np. rachunek za telefon lub prąd z ostatnich 3 miesięcy)
• Wyciąg z rachunku bankowego
• Książkę serwisową oraz faktury za wszystkie przeglądy i naprawy samochodu.
• Dwa komplety kluczy do samochodu oraz kod zabezpieczający do uzyskania nowych kluczy
• Klucz do śrub przeciwkradzieżowych kół, jeśli samochód jest w nie wyposażony


JAK OTRZYMAM ZAPŁATĘ?
W przypadku transakcji sprzedaży za samochód płaci dealer Citroën. W zależności od wybranego dealera, płatność za samochód może być dokonana czekiem lub przelewem bankowym.
 

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ W SPRAWIE CITROËN Z ODKUPEM?
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami

Oferta online przyjęcia twojego samochodu w rozliczeniu

Skorzystaj z nieodpłatnej usługi wyceny online i poznaj cenę rynkową twojego używanego samochodu wraz ofertą odkupu przez sieć CITROËN. Wartość bazowa obliczana jest na podstawie danych technicznych samochodu, informacji z rynku i ostatnio uzyskanych cen sprzedaży.

Po określeniu wartości rynkowej samochodu możesz skorzystać z usługi CITROËN Z ODKUPEM. Sfinalizuj transakcję u dealera w pobliżu miejsca zamieszkania. Odkup twojego używanego samochodu za gotówkę bez konieczności zakupu kolejnego samochodu, nowego bądź używanego. Za twoją zgodą należność może być zapłacona w całości czekiem lub przelewem bankowym. Może również zostać zaliczona jako wkład własny przy zakupie kolejnego samochodu, tak nowego jak i używanego. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi ofertami na stronie https://www.citroën.pl/