Sieć Citroën

Skorzystaj z doświadczenia i profesjonalizmu naszej sieci

.

Sieć Citroën zawsze do twojej dyspozycjiSieć Citroën jest do Twojej dyspozycji – odkupimy twój używany samochód niezależnie od marki i przebiegu. W zależności od twoich potrzeb, dealer może także zaproponować zakup nowego samochodu lub samochodu używanego, z dostępnej puli aut przyjętych w rozliczeniu.

.

Skontaktuj się i umów na wizytę u eksperta Citroën

Wprowadź swoje dane i wybierz dealera Citroën. Dealer skontaktuje się z tobą w celu umówienia wizyty i dokończenia wyceny w twojej obecności oraz przeprowadzenia całej procedury odkupu samochodu.


Wygodnie
  • Citroën odkup pozwala ocenić swój pojazd na podstawie obserwacji rynkowych i ostatnich transakcji przez profesjonalistę. Wycena jest zawsze bezpłatna
Szybko
  • Kilkoma kliknięciami wprowadź dane techniczne samochodu.
  • Otrzymaj natychmiastową wycenę jego wartości.
Bezpiecznie
  • Umów się na wizytę z wybranym dealerem Citroën.
  • Jeśli samochód okaże się zgodny z wyceną dokonaną online, dealer zajmie się całą procedurą odkupu.
  • Gwarantowana szybka płatność.

Oferta online przyjęcia twojego samochodu w rozliczeniu

Skorzystaj z nieodpłatnej usługi wyceny online i poznaj cenę rynkową twojego używanego samochodu wraz ofertą odkupu przez sieć CITROËN. Wartość bazowa obliczana jest na podstawie danych technicznych samochodu, informacji z rynku i ostatnio uzyskanych cen sprzedaży.

Po określeniu wartości rynkowej samochodu możesz skorzystać z usługi CITROËN Z ODKUPEM. Sfinalizuj transakcję u dealera w pobliżu miejsca zamieszkania. Odkup twojego używanego samochodu za gotówkę bez konieczności zakupu kolejnego samochodu, nowego bądź używanego. Za twoją zgodą należność może być zapłacona w całości czekiem lub przelewem bankowym. Może również zostać zaliczona jako wkład własny przy zakupie kolejnego samochodu, tak nowego jak i używanego. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi ofertami na stronie https://www.citroën.pl/